Grafobal Don

Vysoká kvalita a veľké objemy

Grafobal Don bol založený v roku 2005 v Rostove na Done a na juhu Ruska sa stal lídrom v oblasti tlače a výrobe obalov.

Podnik je dcérskou spoločnosťou Grafobal, a.s. Skalica a je založený na rovnakej dlhodobej stratégii – byť čo najbližšie ku klientom a tým efektívne plniť ich požiadavky.

K tomuto cieľu prispieva kvalifikovaný personál a moderné tlačové vybavenie. Všetky hlavné aj vedľajšie použité vstupné materiály a chemické prísady použité vo výrobnom procese sú v súlade s požiadavkami pre potraviny a nepotravinársky tovar podľa noriem Ruskej Federácie. Jedným zo základných príncípov spoločnosti je používanie technológií a materiálu, ktoré sú šetrné pre životné prostredie.

Značka „Grafobal Don“ charakterizuje odborný status a zameranie sa na potreby zákazníka.
Používame tlačové stroje vynikajúcich svetoznámych výrobcov, ako sú BOBST, ManRoland, KBA, SBL, a výrobné zariadenia neustále modernizujeme.

Grafobal Don
Kashirskaya str., 9/1
344091, Rostov-on-Don,
Rusko

Tel.: +7 863 227 69 15
Fax: +7 863 297 18 19
E-mail: grafobal@aaanet.ru

www.grafobal-don.ru

PROFIL SPOLOČNOSTI

Grafobal Group, a.s. je akciová spoločnosť holdingového typu, založená v roku 1998 so sídlom v Bratislave. Skupina zastrešuje aktivity dcérskych spoločností podnikajúcich v oblasti polygrafie, vydavateľskej činnosti, distribúcie a predaji tlače, tabaku a doplnkového tovaru, energetike, developerstva, reklamnej a mediálnej činnosti, zdravotníctve, v športe a v iných oblastiach.

Viac o Grafobal Group a.s. »