Grafobal Group Golf Resort Skalica

Golfové ihrisko je ihrisko linksového typu, ktoré spĺňa požiadavky moderného komplexu európskych i svetových noriem.

Ihrisko bolo navrhnutý špičkovým rakúskym architektom, Hans-Georga Erhardt, ktorý vybudoval viac ako 25 ihrísk v Európe a v Afrike.

V rámci areálu nájdete päť jazier s deviatimi jamkami umiestnenými v ich blízkosti. Nachádza sa tu množstvo typických linksových bunkerov, zvlnené fairwaye a vysoké a husté rafy.
Kvôli vetru musíte hrať veľmi starostlivo a opatrne počas celého roka.

Ihrisko sa rozkladá na ploche takmer 85 hektárov a dĺžkou patrí k najdlhším ihriskám na Slovensku. Celková dĺžka z čiernych a bielych odpalísk je 6,577 a 6,180 m. Hlavne jamky 4. a 5. (par 4, 405 m a par 5, 529 m) preverí vašu zručnosť a vytrvalosť, pretože sú ohraničené vodnou prekážkou. Je tu krásny výhľad na región slobodného kráľovského mesta Skalica ako aj na vinohrady zo všetkých jamiek na ihrisku.

Grafobal Group Golf resort Skalica a.s.
Štvrte na Jazernom poli 2650
909 01 Skalica
Slovenská republika

Tel.: +421 34 774 96 27
E-mail: recepcia@golfskalica.sk

Manager

Peter Kadlíček: +421 911 372 836
E-mail: manager@golfskalica.sk

www.golfskalica.sk

PROFIL SPOLOČNOSTI

Grafobal Group, a.s. je akciová spoločnosť holdingového typu, založená v roku 1998 so sídlom v Bratislave. Skupina zastrešuje aktivity dcérskych spoločností podnikajúcich v oblasti polygrafie, vydavateľskej činnosti, distribúcie a predaji tlače, tabaku a doplnkového tovaru, energetike, developerstva, reklamnej a mediálnej činnosti, zdravotníctve, v športe a v iných oblastiach.

Viac o Grafobal Group a.s. »