Národný futbalový štadión

Tento unikátny projekt bude pýchou hlavného mesta aj celého Slovenska. Stavba vyrastie v lokalite bývalého štadióna (legendárneho Tehelného poľa), čím zachová kontinuitu prostredia. Projekt je autorským dielom renomovaného Ing. Arch. Karola Kállaya a predstavuje vrchol súčasnej multifunkčnej architektúry.

Štadión s kapacitou 22-25.000 návštevníkov bude postavený plne v súlade s vysokými štandardmi UEFA, s komplexne vybaveným zázemím na medzinárodnej úrovni. Hracia plocha bude vyhrievaná, k dispozícii bude niekoľkopodlažná VIP zóna, VIP tribúna a VIP skyboxy. V podzemí bude priestor pre parkovanie vyše 1000 áut. Celistvosť riešenia a funkčnosť doplní priľahlá administratívna budova a obchodné centrum s minimarketom a športovo-zábavnou časťou. Projekt počíta aj s výstavbou služobných bytov a apartmánov.

Pripravovaná stavba je celistvým riešením z hľadiska funkcionality a estetiky, ponúkne mnohostranné využitie v športe, biznise, kultúre, voľnočasových aktivitách a občianskom vybavení.

Grafobal Group development, a.s.
Sasinkova 5
811 08 Bratislava
Slovenská republika

Tel.: 02/50 22 72 00
E-mail: ggd@grafobalgroup.sk

Tel: 02/ 50 22 72 39
E-mail: lakata@grafobalgroup.sk

Marketing:

Tel.: 02/50 227 104
E-mail: tittelova@grafobalgroup.sk

www.ggd.sk

PROFIL SPOLOČNOSTI

Grafobal Group, a.s. je akciová spoločnosť holdingového typu, založená v roku 1998 so sídlom v Bratislave. Skupina zastrešuje aktivity dcérskych spoločností podnikajúcich v oblasti polygrafie, vydavateľskej činnosti, distribúcie a predaji tlače, tabaku a doplnkového tovaru, energetike, developerstva, reklamnej a mediálnej činnosti, zdravotníctve, v športe a v iných oblastiach.

Viac o Grafobal Group a.s. »