Gynekologicko - pôrodnícka nemocnica KOCH

GPN s. r. o - Gynekologicko-pôrodnícka nemocnica KOCH sa nachádza vo vilovej štvrti Palisád neďaleko Bratislavskeho hradu, na Partizánskej ulici. Nemocnica je lokalizovaná v budove Kochovho Sanatória - výnimočného architektonického diela 30. rokov, ktoré naprojektoval významný slovenský architekt prof. Jurkovič a založil MUDr. prof. Koch. V tom čase bola najmodernejšou nemocnicou v Československu.

Pod záštitou spoločnosti Grafobal Group Development, a.s. v roku 2011 prešla budova sanatória kompletnou rekonštrukciou v celkovej hodnote 7,6 mil Eur. Zrekonštruované gynekologicko – pôrodnícke sanatórium v súčasnosti spĺňa moderné medicínske kritériá, ponúka svojím zákazníkom nadštandartnú zdravotnú starostlivosť a súčasne obsahuje prvky pôvodného funkcionalistického štýlu.

Projekt získal 2 prestížne ocenenia, z ktorých jedno medzinárodné:

  • STAVBA ROKA 2011 - Cenu STU v Bratislave, Stavebnej fakulty, za uplatnenie vedy a techniky v realizácii stavebného diela
  • BEFFA 2012 Čiech a Slovenska – V kategórii rekonštrukcia roka 2012

Služby:

Nemocnica poskytuje tehotným ženám kompletnú prenatálnu starostlivosť, vrátane genetického poradenstva, ako aj sledovania, liečby a hospitalizácie rizikových gravidít. Nemocnica disponuje najmodernejšími ultrazvukovými pristrojmi, s ktorými pracujú vysoko erudovaní odborníci. Ku každej tehotnej žene pristupujeme individuálne, či už počas tehotnosti alebo pôrodu. V nemocnici sa vykonávajú všetky druhy pôrodníckych operácii. Pri každom pôrode sú okrem pôrodníkov prítomní pediater a anesteziológ, pokiaľ si tehotná praje epidurálnu analgéziu.

O novorodnecov sa stará skúsený tím pediatrov a novorodeneckých sestier, ktorí majú k dispozícii najmodernejšie prístroje v prípade patologických stavov. 1-2 posteľové izby sú naštandartne vybavené a na každej izbe šestonedelia je možnost rooming-inu.

V oblasti gynekológie je v nemocnici poskytovaná kompletná preventívna starostlivosť, vrátane digitálnej mamografie. Najmodernejšie operačné sály umožňujú vykonávať všetky druhy gynekologických operácií. Samozrejmou súčasťou nemocnice je jednodňová chirurgia.

GPN, s.r.o.
Partizánska 27
811 03 Bratislava
Slovenská republika

Tel.: 02/54 64 00 61, -62
Informácie: 02 / 54 41 26 12
Objednanie termínu: 7:00 - 21:00
E-mail: info@gpn.sk

www.sanatoriumkoch.sk

PROFIL SPOLOČNOSTI

Grafobal Group, a.s. je akciová spoločnosť holdingového typu, založená v roku 1998 so sídlom v Bratislave. Skupina zastrešuje aktivity dcérskych spoločností podnikajúcich v oblasti polygrafie, vydavateľskej činnosti, distribúcie a predaji tlače, tabaku a doplnkového tovaru, energetike, developerstva, reklamnej a mediálnej činnosti, zdravotníctve, v športe a v iných oblastiach.

Viac o Grafobal Group a.s. »