Unimedia

Unimedia, s.r.o. je dlhodobo najväčšou mediálnou agentúrou na slovenskom trhu. Našim primárnym cieľom je poskytovať klientom efektívne riešenia v oblasti plánovania a nákupu médií.

V poslednom období sa naša kompetencia rozširuje aj na oblasti ako sú marketingové poradenstvo, strategické plánovanie komunikácie vrátane podlinkových kanálov a PR, tzv. 360 stupňové plánovanie, technické riešenia v digitálnej oblasti a mnohé ďalšie.

Tieto riešenia vieme poskytovať klientom vďaka seniorskému a stabilnému tímu agentúry, lokálnemu a medzinárodnému know-how (spolupráca s mediálnou sieťou HavasMedia), dlhodobému partnerskému vzťahu s médiami a klientmi, a v neposlednej rade aj vďaka našej výbornej vyjednávacej pozícii v médiách na Slovensku.

Unimedia, s.r.o.
Panónska cesta 7
851 04 Bratislava
Slovenská republika

Tel.: +421-2-3215 3501
Fax: +421-2-3215 3504
E-mail: unimedia@unimedia.sk

www.unimedia.sk

PROFIL SPOLOČNOSTI

Grafobal Group, a.s. je akciová spoločnosť holdingového typu, založená v roku 1998 so sídlom v Bratislave. Skupina zastrešuje aktivity dcérskych spoločností podnikajúcich v oblasti polygrafie, vydavateľskej činnosti, distribúcie a predaji tlače, tabaku a doplnkového tovaru, energetike, developerstva, reklamnej a mediálnej činnosti, zdravotníctve, v športe a v iných oblastiach.

Viac o Grafobal Group a.s. »