Televízia TA3

TA3 je prvá spravodajská televízia na Slovensku, ktorú na mediálny trh uviedla spoločnosť C.E.N., s.r.o. v septembri 2001.

Počas svojho pôsobenia si získala kredit nezávislého spravodajstva, do povedomia sa zapísala ako televízia s aktuálnymi, pravdivými a overenými informáciami. Denne ponúka profesionálne spracované informácie z domova, zahraničia, z oblasti politiky, ekonomiky, financií, športu a ďalších sfér spoločenského diania. Prostredníctvom TA3 majú televízni diváci prístup k správam počas celého dňa v reálnom čase a vďaka živým vstupom a tlačovým besedám môžu byť priamo v centre diania.

Prah televízie TA3 prekročilo množstvo významných domácich a zahraničných hostí. Za zmienku stoja mená ako svetová operná legenda Placido Domingo, britský maklér a humanitárny pracovník Sir Nicholas Winton, držiteľ Nobelovej ceny za fyziku z roku 1996 Douglas D. Osheroff, legenda televíznej žurnalistiky Larry King, prezident SR Ivan Gašparovič, prezident ČR Miloš Zeman, kapitán slovenskej hokejovej reprezentácie Miroslav Šatan, svetoznámy francúzsky herec Pierre Richard, bývalý riaditeľ Svetovej banky Ian Scott a mnohí ďalší.

V roku 2011 vznikla Nadácia TA3, ktorá individuálne podporuje sociálne slabých a znevýhodnených občanov; podporuje organizácie, ktoré sa zaoberajú deťmi, dospelými, ako aj seniormi; poskytuje pomoc pri živelných katastrofách a hromadných nešťastiach; ochraňuje a podporuje zdravie a pomáha pri rozvoji vedy a umenia.

Cieľom televízie TA3 je ponúkať divákom komplexný spravodajský a informačný servis o dianí doma i v zahraničí a poskytovať aktuálne, objektívne, vyvážené, overené a presné informácie.

Kontakt pre inzerentov

Záujemcovia o reklamný priestor a sponzorstvo kontaktujte našich obchodných manažérov na adrese:
reklama@ta3.com

Kontakt pre novinárov

Juraj Danielis
danielis@prclinic.eu
Antónia Račková Paričiová
rackova@prclinic.eu

Kontakt pre divácke námety

Vaše tipy na reportáže uvítame na adrese:
tipy@ta3.com

Kontakt pre fanúšikov na facebooku

Staňte sa fanúšikmi našej televízie:
facebook.com/televiziaTA3

Televízia TA3
Gagarinova 12
P.O. BOX 31
820 15 Bratislava 215
Slovenská republika

Recepcia: + 421 2 48 20 35 11
Sekretariát: + 421 2 48 20 35 12
Obchod: + 421 2 48 20 35 80
Fax: + 421 2 48 20 35 49
E-mail: ta3@ta3.com

www.ta3.com

PROFIL SPOLOČNOSTI

Grafobal Group, a.s. je akciová spoločnosť holdingového typu, založená v roku 1998 so sídlom v Bratislave. Skupina zastrešuje aktivity dcérskych spoločností podnikajúcich v oblasti polygrafie, vydavateľskej činnosti, distribúcie a predaji tlače, tabaku a doplnkového tovaru, energetike, developerstva, reklamnej a mediálnej činnosti, zdravotníctve, v športe a v iných oblastiach.

Viac o Grafobal Group a.s. »