GGT, a.s.

Spoločnosť GGT, a.s. patrí medzi najvýznamnejšie obchodné spoločnosti na Slovensku a predstavuje najdôležitejšieho distribútora tabakových výrobkov a všeobecne výrobkov určených pre predaj prostredníctvom trafík a novinových stánkov.

Už viac ako 20 rokov pre svojich zákazníkov ponúka kompletný sortiment tabakových výrobkov a doplnkového sortimentu. Bez ohľadu na to, či ste konečný spotrebiteľ, živnostník, maloobchodný partner alebo veľkoobchodník, naša spoločnosť je pripravená poskytnúť Vám svoj sortiment prakticky kdekoľvek na Slovensku.

Využite naše služby veľkoobchodného a diskontného predaja, alebo nás navštívte v našej sieti špecializovaných predajní tabaku a doplnkového tovaru, ktorú neustále rozširujeme. Spolupracujeme s najvýznamnejšími obchodnými sieťami ako napr. Tesco Stores, Billa Slovakia, LIDL, Kaufland, COOP Jednota a ďalší.

Spoločnosť GG TABAK je od roku 2009 prítomná aj na Českom trhu kde v spolupráci s českou spoločnosťou PressMedia prevádzkuje špecializované trafiky napr. v obchodnej sieti LIDL ČR.

GGT, a.s.
Stará Vajnorská 9
831 04 Bratislava
Slovenská republika

Tel.: 02/5810 4704

Objednávky

Tel.: 02/5810 4744
Fax: 02/5341 9512
E-mail: recepcia@ggtabak.sk

www.ggtabak.sk

PROFIL SPOLOČNOSTI

Grafobal Group, a.s. je akciová spoločnosť holdingového typu, založená v roku 1998 so sídlom v Bratislave. Skupina zastrešuje aktivity dcérskych spoločností podnikajúcich v oblasti polygrafie, vydavateľskej činnosti, distribúcie a predaji tlače, tabaku a doplnkového tovaru, energetike, developerstva, reklamnej a mediálnej činnosti, zdravotníctve, v športe a v iných oblastiach.

Viac o Grafobal Group a.s. »