Lucka redizajnovala celé portfólio

Obľúbená pramenitá voda má elegantnejší a modernejší šatVýrobca vody Lucka, spoločnosť Vodax, redizajnoval celé svoje portfólio. Chce byť atraktívnejší pre spotrebiteľov. „Cítili sme, že dizajn potrebuje omladiť, veď doterajší bol na trhu už osem rokov, počas ktorých prešiel iba menšími úpravami. Teraz ide o najväčšiu zmenu v histórii značky,“ hovorí Veronika Cremins, marketingová manažérka spoločnosti Vodax a dodáva: „Ružová je v našej DNA a tak sme ju pretavili do celého portfólia, ktoré sa stalo týmto krokom jednoznačne zapamätateľné a ľahko identifikovateľné.“

Nový dizajn celého portfólia, vrátane najobľúbenejšej dojčenskej vody na Slovensku, robila reklamná agentúra GoodAd a je rozoznateľný na prvý pohľad. Fľaše sú výrazne štíhlejšie, elegantnejšie a štýlovejšie. „Lucka je v prvom rade vysoko kvalitný produkt nielen pre najmenších. Primárnymi spotrebiteľmi sú ženy - mamičky, ktoré ich kupujú pre seba, svoje deti alebo pre celú rodinu. Práve elegancia a ženskosť sú atribúty, ktoré sme chceli do nášho dizajnu pretaviť,“ vysvetľuje V. Cremins. Do profilu novej fľaše sa navyše preniesol symbol značky - vodný anjel, ktorý teraz drží čistotu produktu pod svojimi ochrannými krídlami.

Nový dizajn však nebude znamenať vyššiu cenu pre spotrebiteľov. „Zoštíhlením fliaš sa nám okrem nového vzhľadu podarilo dosiahnuť aj ekologizáciu výrobného procesu. Splnili sme tým európske parametre na znižovanie záťaže pre životné prostredie a zároveň udržali cenu produktu na úrovni prijateľnej pre spotrebiteľa,“ ozrejmuje marketingová manažérka.

Redizajnované fľaše pramenitej vody, ktorá je stelesnením tej najvyššej kvality, nájdete aktuálne v ponuke vo väčšine maloobchodných aj veľkoobchodných sietí na Slovensku. Okrem vody pre dojčatá je na ich pultoch vynovená aj hravá detská voda Chrobáčikovia a všetky neochutené a ochutené vody pre dospelých. Dve najobľúbenejšie príchute – citrón s bazou a malinu so šípkou bude možné nájsť na pultoch už aj v impulznom formáte 0,5l.

Viac na: www.lucka.sk

Grafobal Group, a. s.
Sasinkova 5
811 08 Bratislava
Slovenská republika

Informácie

02 /50 227 143, 144
gg@grafobalgroup.sk

Marketing

02/ 50 227 145
marketing@grafobalgroup.sk

Centrálny nákup

02/ 50 227 454, 455
centralnynakup@grafobalgroup.sk

PROFIL SPOLOČNOSTI

Grafobal Group, a.s. je akciová spoločnosť holdingového typu, založená v roku 1998 so sídlom v Bratislave. Skupina zastrešuje aktivity dcérskych spoločností podnikajúcich v oblasti polygrafie, vydavateľskej činnosti, distribúcie a predaji tlače, tabaku a doplnkového tovaru, energetike, developerstva, reklamnej a mediálnej činnosti, zdravotníctve, v športe a v iných oblastiach.

Viac o Grafobal Group a.s. »